A -  B -  C -  D -  E -  F -  G -  H -  I -  J -  K  -  L  -  M -  N - O  -  P -  R -  S -  Š -  T -  U -  V -  Z -  Ž

 

Rizikos laipsnis, rodiklis, apibūdinantis žmogaus atsparumą potencialiai pavojingiems poveikiams. Reiškiamas procentais. Jo dydis kinta, priklausomai nuo žmogaus būsenos, jo aplinkos (įprasta kasdienė aplinka, jūra, dykuma, kalnai), susidariusių nekasdienių situacijų (gaisrai, potvyniai, audros, ugnikalnio išsiveržimai, karo veiksmai, epidemijos ir pan.). Nustatomas konkrečiam žmogui kiekvienu konkrečiu atveju.

Pirmą kartą savo paskaitose įvedė Gervė Jonas. Jeigu esame stabilūs, stipriai fiksuoti (fiksacija) Žemėje, tada labiau atsispiriame įvairiems pavojams. Pagal J. Gervės informaciją sveiko, reabilituoto (reabilitacija) žmogaus rizikos laipsnis ~ 5-7%. Vyresnio amžiaus nereabilituotų žmonių rizikos laipsnis paprastai siekia 30-35% ir daugiau. 100% rizikos laipsnis reiškia, kad didesnė ar mažesnė žala organizmui neišvengiama.

Rizikos laipsnį didina mūsų dalys, energiniai dariniai (struktūros), kurie turėtų būti mūsų organizmo viduje, bet yra ištraukti ir lieka be apsaugos. Tokiu atveju parazitinės būtybės, kurių apstu mūsų tikrovėje, jas įkalina, engia, eksploatuoja, taigi daro įtaką mūsų būsenai. Tada tampame jautrūs planetų išsidėstymui, orams, sunkiai bendraujame su kitais žmonėmis, tampame neatsparūs infekcijoms ir t. t. Būtent todėl turime reabilituotis – susigrąžinti ir reabilituoti visas savo struktūras. Rizikos laipsnį ženkliai didina įvairūs vampyriniai prisijungimai (energinis vampyrizmas).

Norėdami keisti aplinką, apsilankyti kitose erdvėse, Žemės dimensijose, kituose pasauliuose ir kt., turime įvertinti savo būsimą rizikos laipsnį.