KORONAVIRUSAS, VAKCINA, IMUNITETAS IR IŠLIKIMO KELIAS

 

Tuo metu, kai rašomas šis straipsnis (2021.01.26), visa mūsų planeta ir sykiu žmonija stovi ties pražūties slenksčiu. Pasaulio šešėlinės vyriausybės (angl. deep state) ilgų šimtmečių politika, veikianti finansinė sistema pastūmėjo mūsų civilizaciją prie bedugnės krašto. Kita vertus, šiuo metu visame pasaulyje ir ypač JAV sparčiai plėtojasi itin pozityvūs procesai, kokių dar nebuvo Žemės istorijoje. Artinasi atgimusios žmonijos laikai. Tiesa, šalių žiniasklaida apie juos nutyli, nes ją valdo ta pati šešėlinė vyriausybė, kuriai šie procesai tolygūs pražūčiai. Po ilgų viešpatavimo tūkstantmečių atėjo sunkios pagirios – ne tik valdžia, „Naujosios pasaulio tvarkos“ perspektyvos, bet ir fizinės egzistencijos galimybė slysta jiems iš po kojų.

Netrukus pasaulio žmonėms bus atskleista daug neįtikėtinos, šokiruojančios informacijos. Ji bus teikiama palaipsniui, nes daugumos žmonių sąmonė dar nėra pasirengusi jos priimti. Tačiau ji ir skatins žmones pabusti; jie pagaliau pradės suprasti, kas jie yra iš tikrųjų ir kokiame pasaulyje gyvena. Jie supras, kad Žemės planetos gyventojai sudaro vieną iš daugelio, bet labai svarbią kosminę civilizaciją, nuo kurios būklės priklauso ir kitų civilizacijų likimas. Jie supras, kad juos ilgus tūkstantmečius engė, išnaudojo, prievartavo, žudė, pamindami pamatinę kosminių civilizacijų teisę į laisvę. Pagaliau šešėlinė vyriausybė išlįs į paviršių. Ne, jie nėra nei stambūs bankininkai, nei verslininkai, nei politikai. Pastarieji tėra jų pakalikai. Pirmiausia bus atskleistas šešėlinės vyriausybės ir jų talkininkų vykdomas žmonijos genocidas, šiurpūs tamsos jėgų planai ir šiais laikais vykdomi kraupūs visuotinio masto nusikaltimai. Senoji vergovinė sistema sugrius ir prasidės perėjimas prie naujos ekonominės bei politinės sistemos – „aukso amžiaus“. Žmonėms bus pateiktos technologijos, kurios ilgą laiką buvo slepiamos; jos netolimoje ateityje neatpažįstamai pakeis mūsų civilizacijos veidą – laisvosios energijos panaudojimas (energija – už dyką), antigravitacinės technologijos, replikatoriai, sveikatingumo technologijos ir t. t.

Kokius nusikaltimus žmonijai turime omenyje? Pirmiausia dirbtinai sukeltą pandemiją Covid-19 (angl. COrona VIrus Disease). Kad šis virusas gimė laboratorijoje, o pandemija sukelta dirbtinai, abejonių nekyla. Informacijos yra užtektinai. Suprantama, žiniasklaida jos neskelbia, ir visa informacija, prieštaraujanti „oficialiajai“, blokuojama, kaip ir patys šaltiniai. Todėl šiuo metu pateikti jų nuorodas nėra prasmės. Informacija dažniausiai perduodama žodžiu. Yra nepriklausomų mokslininkų grupių tyrimai, kurie argumentuotai teigia, kad toks Covid-19 virusas negalėjo atsirasti natūralios evoliucijos būdu. Kinijos mikrobiologas, dalyvavęs šio viruso kūrimo programoje, gelbėdamas savo gyvybę, buvo priverstas bėgti į JAV ir t. t.

Taigi prieš žmoniją panaudotas biologinis ginklas. Vakcina – vienintelis išsigelbėjimas? Mūsų išvada kategoriška: tos pačios jėgos, kurios sukėlė pandemiją, parengė ir žmonijos vakcinavimo planą. Tos jėgos – vis ta pati šešėlinė vyriausybė kartu su marionetine žiniasklaida, paklusnia įvairių valstybių valdžia ir valdoma pasaulio sveikatos apsaugos sistema. Ši daugiapakopė ir gerai finansuojama vykdymo sistema ir sukėlė tą psichozę, kuri šiuo metu veikia žmonių sąmonę. Ar viso šio ažiotažo tikslas – farmakologinių kompanijų pelnas? Juk taip būdavo visais laikais, pvz., karo metais ginklų gamintojai susižerdavo didžiulius turtus. Ne. Mūsų išvada dar kategoriškesnė: vakcina, kurios paskirtis neva apsaugoti žmones nuo Covid-19, iš tikrųjų yra viena šėtoniško plano – žmonijos populiacijos mažinimo – grandžių. Covid-19 vakcina – masinio naikinimo ginklas. Pagal vakcinavimo programą pirmenybę vakcinuotis turi pagyvenę pensinio amžiaus žmonės ir medikai, kurie viruso labiausiai pažeidžiami. Humanizmas ir rūpinimasis žmonėmis? Iš tikrųjų, pensinio amžiaus žmonės yra tam tikra prasme našta, todėl jais pirmiausia reikia „atsikratyti“.

Negali būti? Deja... Jei dar turite iliuzijų dėl pasaulinės valdžios humanizmo, pasižiūrėkite įrašo, kuriame argumentuotai, pateikiant faktus ir mokslinių tyrimų medžiagą, pasakojama apie vad. „chemines juostas“ (angl. chemtrails): https://bit.ly/39GiWir. Peržiūrėjus šį įrašą, aiškėja, kad vykdoma gerai apgalvota žmonijos depopuliacijos ir gyvosios gamtos naikinimo programa. Kas gi jau keli dešimtmečiai byra mums ant galvų? Pirmiausia itin smulkios (nanometro dydžio) įvairių metalų dulkės. Patekę į mūsų organizmą per kvėpavimo takus ir virškinimo traktą jos nepasišalina. Kiekvienas metalas slopina „savąją“ žmogaus organizmo funkciją: nanogeležis – eritrocitų gamybą, nanoaliuminis – nervų sistemos veiklą ir t. t. Dėl pastarojo poveikio jaunėja Alzheimerio liga, plinta išsėtinė sklerozė. „Cheminėms juostoms“ naudojami sudėtingi biocheminiai bakterijų, virusų ir grybelių kompleksai, nanometrinių matmenų fibrodariniai, kurie elgiasi kaip kvazigyvieji organizmai. Patekę į aplinką ir į žmogaus organizmą, jie pagal tam tikras programas pradeda replikuotis ir tuo pat metu elgiasi kaip vabzdžiai, bakterijos ir grybeliai. Iš jų vėliau susiformuoja tam tikri pluoštai, sukeliama atitinkama liga – dermopatija (ji dar vadinama Margelonų liga, angl. Morgellons disease). Dar naudojami mutavę žmonių raudonieji kraujo kūneliai, kurie patekę į mūsų organizmą sukelia vėžį. Neseniai chemtrail'us papildė išmaniosios dulkės (angl. smart dust), kuriomis galima paveikti konkretų žmogų ir jam sukelti bet kurią ligą. Taip naikinami „maištininkai“. Visai neseniai atėjo informacija, kad ant žemės jau purškiamas ir pašvinkusios žuvies kvapą turintis trimitilfosfitas, cheminis ginklas. Čia toli gražu nepilnas sąrašas.

Šios medžiagos ir jų dariniai, patekę į žmogaus organizmą kartu su koronavirusu, ir sukelia visus Covid-19 simptomus. Tačiau visas tas poveikis dar gali būti papildomai inicijuojamas 5G ryšio signalais per dirbtinių Žemės palydovų sistemą. (Lietuvoje 5G ryšio sistemą jau vysto kompanija Telia.) Dar norėtume pabrėžti, kad dauguma šių priemonių nėra žemiškos kilmės. Žmonija tokių technologijų neturi.

Artėjame prie straipsnio tikslo. Jeigu jau praradote iliuzijas dėl išganingosios vakcinos, galime pasiūlyti būdą, kaip apsisaugoti ne tik nuo Covid-19, bet ir nuo mutavusių koronavirusų. Spaudoje minimi ir Covid-20, ir Covid-21, tačiau mutavę virusai jau kiekvienoje šalyje sudaro savo atmainų tinklą. Be to, seniai žinoma, kad vakcina, skirta kažkuriam virusui, yra neveiksminga prieš jau mutavusį. Taip pat gerai žinoma, kad kurti antivirusinę vakciną apskritai nėra prasmės, nes visas vakcinos paruošimo ciklas kartu su technologijų kūrimu, klinikiniais bandymais ir gamyba užtruktų kelerius metus, o per tą laiką virusas spėja kelis kartus mutuoti. Čia gi per rekordiškai trumpą laiką vakcina, nepaisant visų medicinos praktikoje priimtų normų ir taisyklių, jau paruošta, ir jau pilnu tempu vykdomas vakcinavimas kartu su jo agresyvia propaganda https://bit.ly/3an9QGg. Medicinos darbuotojai primigtinai raginami skiepytis. Reikia pastebėti, vakcinos sudedamosios dalys labai įtartinos. Tarp jų – žmogaus embriono inksto genetiškai modifikuotos ląstelės. Tokio karštligiško skubėjimo priežastis viena – artėja atpildo valanda, tad, kol nevėlu, reikia spėti pakirsti žmonijai, ir ypač baltajai rasei, šaknis. Visgi šio kraupaus plano rengėjai kažkurioje vietoje apsiskaičiavo. Vakcina, kuri turėjo „prabilti“ po kelerių metų, prieš pat „Naujosios pasaulio tvarkos“ įvedimą suplanuotais 2026 m., netikėtai ėmė „veikti“ bemaž išsyk po skiepijimo. Dabar vakcinavimo tempai bent jau sulėtės.

Mes jau priėjome straipsnio tikslą. Kai į žmogaus organizmą patenka kokia nors infekcija, įskaitant ir koronavirusą, jo imuninė sistema pradeda gaminti antikūnus – tam tikrus baltymus, dar vad. imunoglobulinais, kurie atpažįsta virusą, jį neutralizuoja ir išsaugoja informaciją, kuri praverčia naujos infekcijos atveju. Sakoma, kad organizmas įgauna imunitetą (konkrečiai infekcijai). Antikūnai susidaro net ir tuo atveju, kai nebūna ryškių ligos požymių. Taigi imuniteto nuo koronaviruso rodiklis – didelis antikūnų kiekis organizme. Tačiau turime pabrėžti, kad šios šeimos virusai arba neskatina organizmo kurti reikiamo imuniteto, arba sukuria tokį, kuris išsilaiko vos kelis mėnesius ar net savaites, tad persirgęs šia liga žmogus po kurio laiko vėl gali nesunkiai užsikrėsti. Lietuvoje tokių atvejų buvo užtektinai.

Tai ką daryti? Juk šis virusas kaip reta bjaurus. Reaguodami į susiklosčiusią šalyje situaciją, Lietuvos Ezoterikų Konfederacija parengė labai paprastą, bet veiksmingą apsisaugojimo nuo Covid-19 ir visų jo mutacijų būdą. Pasirodo, visai nebūtina persirgti Covid-19, Covid-20 ir t. t., kad jūsų organizme susidarytų reikiamas antikūnų kiekis, ir jūs šiai ligai įgautumėte imunitetą. Juos galime susikurti minties galia. Bioenergetikai, ezoterikai ir kt. gerai žino, kad žmogaus mintis yra galingas įrankis, kuriuo galime keisti pasaulį, o ką jau kalbėti apie savo paties ir kitų organizmo valdymą ir jo parametrų keitimą. Tokie gydovai buvo žinomi visais laikais. Tačiau būtent dabar, Visatos evoliucijos sąlygomis (žr. Straipsniai/Evoliucija ir epidemija), dvasingų žmonių minties galia stipri kaip niekad. Reikiamą antikūnų kiekį nuo Covid-19 ir visų koronaviruso mutacijų jau turi susikūrę kai kurie Lietuvos bioenergetikai. Pasirodo, šią antikūnų kūrimo programą vienas žmogus minties galia gali perduoti kitam. Tai yra gana lengva, daug lengviau, nei galėtumėt pagalvoti. Tarkim, gulite ligoninėje ar apskritai esate bet kurioje Lietuvos vietoje. Susisiekiate su žmogumi, kuris jau turi savyje susikūręs antikūnų programą ir gali jums perduoti. Taigi būtinas asmeninis kontaktas telefonu, skaipu ir kt. Jūs šios programos pareikalaujate ir ji jums bus perduota. Tereikia vieno – jūsų nuoširdaus noro. Atstumas neturi reikšmės. Štai ir viskas. Ir nereikia jokių vakcinų (net ir tikrų). Dar pabrėšime, kad imunitetas išsilaiko tiek, kiek ir pati mentalinė programa, tai yra ilgai. Ar antikūnai susidarė, galime įsitikinti dvejopai – iš kraujo tyrimų ir mentaliniu būdu.

Pandemija ir visas tas šurmulys aplink ją kilo ne atsitiktinai. Šiuo metu sparčiai vyksta evoliuciniai procesai ne tik Žemėje, bet ir visoje Visatoje. Iš Kosmoso ateina naujos energijos, naujos aukštos vibracijos, žmonės pabunda iš letargo miego. Pabudę jie jau negali abejingai žiūrėti į Žemėje vykstančius procesus, nori žinoti tiesą, tuose procesuose dalyvauti ir pagal galimybę prisidėti (bent mintimis!) prie šviesos jėgų pastangų. Pabudusių žmonių jau nesuvaldysi. Todėl, kol nevėlu, šėtono kulto tarnai nori išrauti žmonių sąmonėjimo daigus, pakeisti jų būseną, įvaryti baimės, praretinti jų gretas, dar labiau suskaldyti ir t. t.

Regis, kol kas tik Baisogalos magnetometras (vienintelis amerikiečių pastatytas Europoje) teikia objektyvius duomenis apie Visatoje ir Žemėje vykstančius pokyčius, daugybė kitų – netiesioginiai ir subjektyvūs. Keičia savo dažnį vadinamasis Šumano rezonanso dažnis. Jis ilgą laiką buvo stabilus, ir jo dažnis lygus 7,6-7,8 Hz. Tačiau pastaruoju metu Žemė periodiškai generuoja ir šimto Hercų bei aukštesnių harmonikų didelės amplitudės pliūpsnius. Žemė, kaip gyva ir sąmoninga būtybė, aktyviai dalyvauja evoliucijos procese. Tiesa, ji dar netarė savo lemiamo žodžio, bet šie laikai ne už kalnų. Kaip sakydavo akademikas Gervė Jonas, nenumaldomai artėja laikas, kai Žemė ims skirstyti žmones į gyvus ir mirusius. Pagal kokius kriterijus? Kriterijai labai paprasti: ar žmogus pasirengęs priimti naują energinę būseną, ar potencialiai pasirengęs atlikti savo Visatos misiją, įsilieti į evoliucijos procesą, ar pasirengęs būti atitinkamo masto Kūrėju? Kitaip sakant, ar pakankamai išsivysčiusi jo sąmonė, kurios paskirtis generuoti mintį? Mūsų tyrimais, tokio žmogaus sąmonės surinkties taškas turėtų būti ne žemesnis, kaip 3-as. Tokie yra griežti evoliucijos dėsniai ir Visatos bei Žemės reikalavimai: „Parodyk, ką sukaupei per ilgą evoliucijos laikotarpį. Jei nieko, atleisk...“ Žmones, kurie susilauks Žemės pasitikėjimo, iš jos gali tikėtis ir apsaugos – visos apvalkalų sistemos, kuri jį apsaugos nuo naujų kosminių energijų. Be tokios apsaugos eilinio Žemės gyventojo ateitis miglota. Nepadės net gerai įrengti požeminiai miestai.

Taigi galime tvirtinti, kad žmogaus sąmonėjimas ir yra jo vienintelis išlikimo kelias. Sąmoningumo (sąmonės surinkties taško) kėlimas neišvengiamai susijęs su žmogaus dvasingumo didėjimu, jo aukštėjančiomis vibracijomis. Aukšto dvasingumo žmogui nebaisūs jokie virusai. Kodėl pandemijos metu įvairių šalių marionetinė žiniasklaida paskleidžia tiek daug bauginančios ir nerimą keliančios informacijos, ją gerokai išpusdami? Jie gal ir patys nesupranta, ką daro, tiesiog „atidirba“ savo pinigus. Užtat jų šeimininkai puikiai išmano reikalą: įbauginto, susirūpinusio ir nerimo apimto žmogaus žemas vibracijų dažnis. Sąveika su koronaviruso kolektyvinės sąmonės lauku vyksta per vibracijas. Pastarojo laukas, be abejo, irgi žemadažnis, todėl rezonuoja su tokio žmogaus lauku – štai jums ir nauji Covid ligoniai.

Paminėsime vieną gerai žinomą dalyką. Kuo daugiau infekcine liga persirgusių ir imunitetą įgavusių žmonių, tuo mažesnis infekcijos poveikis kitiems, dar nesirgusiems, taigi mažesnis sergamumas. Medicina šį reiškinį vadina kolektyviniu imunitetu. Tačiau, mūsų nuomone, kolektyvinis imunitetas bus dar stipresnis, jei žmonės imunitetą susikurs dvasiniu keliu – pozityvinėmis mintimis ir aukštomis vibracijomis. Kolektyvinis aukštų vibracijų laukas „išstums“ žemadažnį viruso kolektyvinės sąmonės lauką į periferiją. Tokiu atveju sergamumas mažės dar ryškiau.

Pabaigai – optimizmą kelianti informacija. Kaip parodė R. Zajančkausko tyrimai, Lietuvos kraštas, palyginti su kitomis Europos šalimis, yra gerokai dvasingesnis, todėl Lietuvos gyventojai turi gerų galimybių išlikti ateities peripetijose.

Visiems linkime evoliucinės sėkmės ir geros sveikatos!